НОВОСТИ ДНЯ: Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасоквсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
#Євромайдан, ЗСУ, Донбасс, спорт, город, митинги, выставки, праздники, Карпаты, Дмитрий Дятлов, Крым, туризм, стихийные бедствия, корабли, Путин, коронавирус, Одесса, технологии, парады, ВМС, люди, портрет, сборная Украины, дизайн, Китай, акции, столкновения, фотопроект, авиация, политики, Львів, природа, Сергей Смоленцев, США, женщины, история, Порошенко, пляжи, ВСУ, политика, военная техника, передовая, Россия, марш, полиция, карантин, Александр Зубко, традиции, общество, показы, церковь, Новый Год, экология, зима, Киев, Польша, мир, футбол, фестивали, солдат, терроризм, Майдан, искусство, музыка, автомобили, фотоконкурсы, уикенд, фотоподборки, путешествия, визиты, Шахтер, Верховная Рада, медицина, животные, дети, фотография, пейзажи, Зеленский, живопись, юмор, мода, Динамо, соревнования, обстрелы, протесты, пожары, культура, Киевщина, пандемия, НАТО, выборы, война, учения, ДСНС, самолеты, Нацгвардия, архитектура, тест-драйв, оккупация, суд