НОВОСТИ ДНЯ: Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасок  В Україні різко зміниться погода: синоптик розповіла, коли повернуться сніг й морози  Виплати і статус. Що треба зробити українцям у Польщі до кінця квітнявсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
военная техника, Александр Зубко, Шахтер, корабли, стихийные бедствия, акции, традиции, музыка, США, визиты, Одесса, марш, фотопроект, Польша, ДСНС, коронавирус, Верховная Рада, НАТО, показы, медицина, пляжи, авиация, пейзажи, оккупация, фотография, сборная Украины, дети, футбол, Китай, митинги, портрет, суд, выборы, фестивали, соревнования, экология, Рождество, Путин, Майдан, Новый Год, ВМС, ЗСУ, тест-драйв, Порошенко, юмор, Львів, Киевщина, автомобили, туризм, Карпаты, самолеты, женщины, Донбасс, природа, история, фотоподборки, живопись, праздники, #Євромайдан, обстрелы, Киев, передовая, война, люди, карантин, Динамо, ВСУ, Крым, Зеленский, зима, мир, пожары, мода, путешествия, терроризм, Дмитрий Дятлов, полиция, общество, Россия, парады, технологии, протесты, столкновения, архитектура, искусство, животные, город, Сергей Смоленцев, выставки, Нацгвардия, пандемия, солдат, фотоконкурсы, спорт, учения, церковь, культура, политика, дизайн, уикенд