НОВОСТИ ДНЯ: Українці змінили ставлення до 9 травня  Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до військавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Дмитрий Дятлов, пожары, люди, Киев, выставки, церковь, Карпаты, Александр Зубко, Зеленский, самолеты, общество, передовая, пляжи, ДСНС, тест-драйв, марш, Шахтер, фестивали, уикенд, Россия, дети, мир, Крым, живопись, показы, Нацгвардия, Майдан, спорт, ВМС, традиции, Львів, #Євромайдан, экология, животные, корабли, Путин, фотография, суд, фотоподборки, праздники, соревнования, митинги, портрет, культура, обстрелы, туризм, терроризм, сборная Украины, протесты, военная техника, война, оккупация, Динамо, Сергей Смоленцев, политика, учения, природа, НАТО, фотопроект, Китай, Новый Год, парады, авиация, автомобили, политики, пандемия, акции, Польша, выборы, коронавирус, карантин, США, Порошенко, Киевщина, зима, история, ВСУ, Донбасс, столкновения, юмор, женщины, мода, фотоконкурсы, ЗСУ, путешествия, футбол, визиты, музыка, пейзажи, Одесса, архитектура, искусство, стихийные бедствия, дизайн, технологии, Верховная Рада, медицина, полиция, город, солдат