НОВОСТИ ДНЯ: Капустяні котлети з фаршем: рецепт смачної та легкої страви  Українці змінили ставлення до 9 травня  Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрівсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
суд, Зеленский, церковь, живопись, искусство, корабли, история, путешествия, Львів, политика, природа, Карпаты, Одесса, #Євромайдан, учения, оккупация, Крым, ЗСУ, Порошенко, архитектура, Новый Год, стихийные бедствия, показы, ДСНС, фотография, столкновения, Путин, ВМС, война, терроризм, Киев, Верховная Рада, экология, спорт, Польша, коронавирус, соревнования, традиции, люди, тест-драйв, фотоконкурсы, фотопроект, выборы, дизайн, культура, Нацгвардия, животные, солдат, медицина, Сергей Смоленцев, мода, фотоподборки, Рождество, НАТО, портрет, Китай, полиция, пляжи, обстрелы, туризм, мир, пейзажи, Дмитрий Дятлов, самолеты, карантин, общество, выставки, уикенд, город, военная техника, музыка, Киевщина, технологии, ВСУ, передовая, юмор, женщины, США, пожары, Донбасс, протесты, парады, Динамо, Шахтер, пандемия, Александр Зубко, марш, футбол, митинги, визиты, зима, дети, фестивали, акции, Майдан, сборная Украины, Россия, автомобили, авиация, праздники