НОВОСТИ ДНЯ: Українці змінили ставлення до 9 травня  Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до військавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
экология, фестивали, суд, полиция, архитектура, фотография, соревнования, праздники, выборы, мир, самолеты, марш, живопись, Киевщина, политика, #Євромайдан, парады, Одесса, корабли, природа, Донбасс, сборная Украины, Верховная Рада, Новый Год, пейзажи, карантин, Шахтер, выставки, Динамо, показы, военная техника, ДСНС, ВСУ, пандемия, юмор, Нацгвардия, музыка, учения, история, люди, Зеленский, футбол, тест-драйв, традиции, искусство, Сергей Смоленцев, культура, столкновения, Майдан, пляжи, путешествия, Дмитрий Дятлов, фотоконкурсы, мода, Китай, Польша, солдат, уикенд, Крым, спорт, Александр Зубко, Путин, дизайн, технологии, НАТО, протесты, Карпаты, передовая, США, церковь, Рождество, Львів, оккупация, обстрелы, стихийные бедствия, акции, Россия, терроризм, Порошенко, митинги, медицина, портрет, коронавирус, война, туризм, ВМС, зима, животные, город, авиация, автомобили, женщины, фотопроект, Киев, фотоподборки, общество, пожары, дети, ЗСУ, визиты