НОВОСТИ ДНЯ: Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасоквсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
традиции, ДСНС, мода, уикенд, терроризм, соревнования, Польша, пляжи, ЗСУ, экология, учения, тест-драйв, Новый Год, Майдан, Зеленский, ВСУ, город, Дмитрий Дятлов, история, выборы, Донбасс, архитектура, Путин, праздники, Карпаты, футбол, церковь, Динамо, столкновения, дети, показы, политика, путешествия, автомобили, война, стихийные бедствия, животные, корабли, дизайн, фотография, портрет, оккупация, Александр Зубко, сборная Украины, #Євромайдан, ВМС, Верховная Рада, женщины, военная техника, пандемия, Одесса, мир, зима, пожары, медицина, НАТО, выставки, солдат, протесты, карантин, обстрелы, пейзажи, юмор, передовая, фотоконкурсы, суд, Порошенко, Шахтер, фестивали, авиация, Россия, искусство, Сергей Смоленцев, самолеты, Нацгвардия, фотоподборки, парады, митинги, живопись, Китай, музыка, люди, США, технологии, визиты, туризм, коронавирус, природа, акции, Львів, общество, спорт, Крым, культура, марш, Рождество, Киев, фотопроект, полиция, Киевщина