НОВОСТИ ДНЯ: Відключення світла в Україні: скільки цього року коштує купити “екофлоу”, генератори, павербанки та гірлянди  Робота розробника українських ракет "Нептун", "Стугна" і "Корсар" заблокована: подробиці скандалу навколо КБ "Луч"  Прогноз погоди на жовтень в Україні: коли очікувати снігу і заморозків  У Раді хочуть скасувати "правки Лозового" та строки давності корупційних злочинів  В Україні шукають десятки тисяч робітників: які професії найзатребуваніші, де та скільки платять  В Україні 1 жовтня переважно без опадів, вдень до +27°  Росія вибудовує нову лінію укріплень на шляху до Бердянська , - розвідка Естоніївсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
карантин, сборная Украины, Карпаты, авиация, фотопроект, Одесса, экология, Майдан, уикенд, столкновения, солдат, Киевщина, пандемия, спорт, Путин, Динамо, Донбасс, пляжи, Дмитрий Дятлов, передовая, зима, футбол, #Євромайдан, ЗСУ, юмор, протесты, Верховная Рада, военная техника, оккупация, Бахмут, праздники, ДСНС, культура, Александр Зубко, полиция, Крым, искусство, фотоподборки, дизайн, фестивали, митинги, мода, ВМС, показы, Китай, парады, акции, музыка, корабли, суд, Львів, туризм, мир, Польша, Нацгвардия, технологии, пожары, дети, церковь, политика, архитектура, животные, учения, Зеленский, Новый Год, марш, война, США, самолеты, женщины, ВСУ, город, Порошенко, обстрелы, Киев, история, соревнования, люди, фотография, общество, терроризм, коронавирус, путешествия, выборы, традиции, пейзажи, автомобили, фотоконкурсы, Шахтер, визиты, живопись, медицина, НАТО, природа, Россия, выставки, стихийные бедствия, Сергей Смоленцев, тест-драйв, портрет