НОВОСТИ ДНЯ: Виїзд чоловіків за кордон: у Зеленського заявили про відсутність будь-яких пом'якшень  До великоднього столу: рецепт соковитої буженини  Науковці дослідили за допомогою телескопа екзопланету розміром із Землю: чи можливе там життя  Феномен F-16: Ігнат пояснив, чому ці літаки такі бажані та потрібні Україні  "Кіна не буде": імперія Трампа тріснула по швах  Рецепт швидкої паски панетоне на дріжджах  Які зміни чекають на українців у квітні 2023 року: головні нововведення в Україні та за кордономвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
#Євромайдан, мир, авиация, Шахтер, марш, стихийные бедствия, обстрелы, природа, история, Зеленский, город, путешествия, НАТО, тест-драйв, Киевщина, карантин, Динамо, Донбасс, люди, культура, Верховная Рада, Карпаты, передовая, музыка, женщины, военная техника, столкновения, мода, пандемия, животные, Дмитрий Дятлов, Киев, выставки, уикенд, медицина, фотоконкурсы, политики, война, технологии, показы, соревнования, учения, Одесса, ВСУ, пляжи, Порошенко, Майдан, политика, живопись, спорт, Нацгвардия, коронавирус, самолеты, дизайн, автомобили, визиты, Крым, корабли, юмор, экология, Львів, туризм, пейзажи, Сергей Смоленцев, дети, общество, Новый Год, церковь, выборы, сборная Украины, Китай, Путин, солдат, ЗСУ, Александр Зубко, футбол, архитектура, портрет, США, терроризм, полиция, Польша, фотопроект, фотография, оккупация, искусство, праздники, пожары, Россия, фотоподборки, протесты, ДСНС, суд, парады, фестивали, традиции, акции, зима, ВМС, митинги