НОВОСТИ ДНЯ: Капустяні котлети з фаршем: рецепт смачної та легкої страви  Українці змінили ставлення до 9 травня  Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрівсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
ЗСУ, терроризм, карантин, марш, фестивали, политика, пандемия, учения, церковь, портрет, пляжи, пейзажи, Россия, корабли, Динамо, юмор, выборы, экология, ДСНС, столкновения, общество, традиции, полиция, война, футбол, животные, ВМС, оккупация, Александр Зубко, люди, ВСУ, Нацгвардия, Верховная Рада, женщины, Польша, США, архитектура, Киевщина, #Євромайдан, парады, Порошенко, дети, военная техника, пожары, спорт, суд, город, фотография, выставки, Шахтер, мода, Зеленский, визиты, солдат, Крым, Карпаты, протесты, стихийные бедствия, Майдан, сборная Украины, самолеты, политики, Львів, Дмитрий Дятлов, фотопроект, Новый Год, фотоконкурсы, коронавирус, автомобили, Китай, туризм, живопись, акции, тест-драйв, авиация, технологии, показы, митинги, соревнования, медицина, зима, природа, Донбасс, музыка, Одесса, передовая, обстрелы, история, путешествия, дизайн, культура, Путин, Киев, НАТО, мир, праздники, фотоподборки, уикенд, искусство, Сергей Смоленцев