НОВОСТИ ДНЯ: Капустяні котлети з фаршем: рецепт смачної та легкої страви  Українці змінили ставлення до 9 травня  Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрівсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
технологии, пейзажи, карантин, выборы, музыка, фестивали, Львів, #Євромайдан, люди, дети, США, традиции, суд, протесты, фотоконкурсы, мода, мир, уикенд, Нацгвардия, Новый Год, оккупация, выставки, дизайн, живопись, портрет, авиация, сборная Украины, футбол, акции, природа, Польша, фотоподборки, стихийные бедствия, соревнования, Киевщина, НАТО, Сергей Смоленцев, медицина, Одесса, Рождество, терроризм, женщины, коронавирус, обстрелы, учения, война, Карпаты, животные, зима, митинги, корабли, марш, фотопроект, ВСУ, Крым, пляжи, архитектура, общество, столкновения, автомобили, Путин, ДСНС, Динамо, полиция, передовая, Киев, Шахтер, юмор, спорт, Верховная Рада, ЗСУ, Дмитрий Дятлов, Порошенко, парады, визиты, солдат, путешествия, самолеты, политика, праздники, церковь, фотография, ВМС, искусство, Зеленский, показы, Россия, Майдан, экология, военная техника, история, пожары, туризм, город, Александр Зубко, Донбасс, Китай, тест-драйв, культура, пандемия