НОВОСТИ ДНЯ: Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасок  В Україні різко зміниться погода: синоптик розповіла, коли повернуться сніг й морозивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Нацгвардия, политики, дизайн, соревнования, Порошенко, Шахтер, Александр Зубко, Киев, передовая, общество, митинги, выборы, протесты, пожары, фестивали, портрет, Новый Год, пляжи, Крым, суд, Путин, путешествия, самолеты, Китай, показы, учения, #Євромайдан, спорт, Карпаты, мода, зима, праздники, обстрелы, природа, уикенд, Россия, Одесса, пандемия, живопись, Донбасс, полиция, коронавирус, авиация, фотопроект, автомобили, столкновения, Динамо, фотография, военная техника, солдат, выставки, Польша, марш, Верховная Рада, футбол, война, экология, тест-драйв, пейзажи, стихийные бедствия, юмор, Зеленский, Майдан, ВМС, культура, корабли, женщины, НАТО, Львів, туризм, Дмитрий Дятлов, визиты, дети, город, фотоконкурсы, церковь, ДСНС, терроризм, фотоподборки, Киевщина, политика, акции, ЗСУ, ВСУ, животные, парады, искусство, Сергей Смоленцев, история, люди, США, сборная Украины, медицина, архитектура, мир, оккупация, карантин, традиции, музыка, технологии