НОВОСТИ ДНЯ: Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасоквсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
ВМС, Китай, женщины, Александр Зубко, пандемия, полиция, Зеленский, США, учения, сборная Украины, туризм, обстрелы, Динамо, ВСУ, мода, выборы, пожары, передовая, архитектура, зима, солдат, карантин, соревнования, город, пейзажи, люди, политики, Нацгвардия, Крым, ЗСУ, оккупация, Карпаты, фестивали, музыка, Сергей Смоленцев, дизайн, фотография, акции, история, авиация, Одесса, война, выставки, столкновения, живопись, праздники, Киевщина, терроризм, тест-драйв, традиции, юмор, Польша, военная техника, автомобили, искусство, Верховная Рада, парады, футбол, Дмитрий Дятлов, корабли, Шахтер, природа, НАТО, дети, технологии, фотопроект, Львів, уикенд, ДСНС, коронавирус, медицина, показы, политика, протесты, Россия, #Євромайдан, стихийные бедствия, фотоподборки, мир, животные, самолеты, экология, Путин, визиты, Новый Год, Донбасс, пляжи, суд, общество, митинги, фотоконкурсы, Порошенко, портрет, культура, спорт, церковь, марш, Киев, путешествия, Майдан