НОВИНИ ДНЯ: Опубліковано рейтинг найбільш високооплачуваних спортсменів в історії: хто у топ-10  Якою буде погода в Україні 25 квітня: прогноз синоптикині  Україна та ЄС не приймають низку пропозицій США щодо мирного врегулювання — Reuters  У Кремлі зробили заяву щодо крайнього терміну перемир’я  Як закінчиться війна: експосол в США назвав реалістичний та оптимістичний сценарії  Весняне похолодання з несподіванкою: якою буде погода найближчими днями в Україні  Ситуація для України жахлива: Зеленський може мати мир або воювати ще три роки, перш ніж втратити всю країну — Трампвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
25.03.2018   agroday.com.ua

Грибна плантація: 200 кг «трюфельного золота» щороку

Багато хто вважає, що трюфель росте тільки в дикій природі і вирощувати його в промислових масштабах практично неможливо, але це не так. Його можна культивувати на «трюфельних грядках», де ростуть мікорізовані рослини, стверджують Джованні Мерло і Дестріно Джузеппе Папія, засновники першого на Сицилії розплідника для вирощування трюфелів Tartufi Montalbano. На першій сицилійської плантації розміром в 2 га щорічно виробляють близько 200 кг чорних трюфелів, які успішно реалізуються як в Італії, так і в Бельгії, і в Великобританії.
Вирощувати трюфель – досить складна і делікатна справа. У першу чергу, потрібно створити необхідні умови, а це – підходящий ґрунт і посів мікоризованих рослин. За словами власників плантації, найбільш придатними для подальшого вирощування трюфелів є дуби і сосни. На плантації Tartufi Montalbano вирощуються три найдорожчих види трюфеля: літні чорні трюфелі, збір яких відбувається в травні–червні, зимові чорні і білі трюфелі.
Якість продукції, виробленої Tartufi Montalbano, відстежується на кожному етапі розвитку рослини, тому що вони вирощуються в теплицях з контрольованим середовищем. Тут вони захищені від впливу забруднюючих речовин, а ґрунт, в якому їх вирощують, обробляється гарячою парою (120 град. Цельсія) для стерилізації та усунення спор і грибів, які зазвичай присутні в природному середовищі зростання, але при цьому структура ґрунту не змінюється.
Вирощування трюфелів зародилося у Франції в 1800 році. Десятиліття потому завдяки численним дослідженням були розроблені науково-технічні основи для успішного культивування найбільш затребуваних видів трюфелів.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
праздники, Александр Зубко, ЗСУ, культура, столкновения, футбол, церковь, Динамо, авиация, ВСУ, музыка, Сергей Смоленцев, портрет, общество, терроризм, Крым, суд, корабли, оккупация, Путин, #Євромайдан, медицина, Майдан, Зеленский, Польша, технологии, Бахмут, полиция, город, природа, самолеты, Киев, уикенд, дизайн, ВМС, ДСНС, Війна, война, пейзажи, Київ, автомобили, митинги, Киевщина, Париж, Україна, выборы, учения, соревнования, Нацгвардия, искусство, люди, Донбасс, фотография, пляжи, дети, мир, история, мода, фотоподборки, США, путешествия, живопись, туризм, коронавирус, Львів, Дмитрий Дятлов, традиции, военная техника, пандемия, визиты, акции, Китай, животные, Новый Год, протесты, фестивали, передовая, архитектура, Россия, политика, Карпаты, Шахтер, стихийные бедствия, Верховная Рада, юмор, спорт, НАТО, женщины, обстрелы, солдат, выставки, марш, карантин, фотоконкурсы, зима, фотопроект, сборная Украины, Одесса, Порошенко, пожары