НОВИНИ ДНЯ: Що може переламати ситуацію на Авдіївському напрямку: відповідь експерта  У США назвали досягнення українського контрнаступу  Стаття WP про проблеми контрнаступу та слова Столтенберга про "погані новини": експерт назвав цілі заяв  До кипіння чи після: коли потрібно додавати лавровий лист в пельмені і навіщо він потрібен  "Ситуація щомісяця погіршуватиметься": Портников зробив невтішний прогноз про допомогу США Україні  Багато хто їх припускається: чотири помилки під час приготування новорічного салату "Олів'є"  Щоб гуляш не був сухим: запам'ятайте основні секрети приготування і вибору м'ясавсі новини дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
25.03.2018   agroday.com.ua

Грибна плантація: 200 кг «трюфельного золота» щороку

Багато хто вважає, що трюфель росте тільки в дикій природі і вирощувати його в промислових масштабах практично неможливо, але це не так. Його можна культивувати на «трюфельних грядках», де ростуть мікорізовані рослини, стверджують Джованні Мерло і Дестріно Джузеппе Папія, засновники першого на Сицилії розплідника для вирощування трюфелів Tartufi Montalbano. На першій сицилійської плантації розміром в 2 га щорічно виробляють близько 200 кг чорних трюфелів, які успішно реалізуються як в Італії, так і в Бельгії, і в Великобританії.
Вирощувати трюфель – досить складна і делікатна справа. У першу чергу, потрібно створити необхідні умови, а це – підходящий ґрунт і посів мікоризованих рослин. За словами власників плантації, найбільш придатними для подальшого вирощування трюфелів є дуби і сосни. На плантації Tartufi Montalbano вирощуються три найдорожчих види трюфеля: літні чорні трюфелі, збір яких відбувається в травні–червні, зимові чорні і білі трюфелі.
Якість продукції, виробленої Tartufi Montalbano, відстежується на кожному етапі розвитку рослини, тому що вони вирощуються в теплицях з контрольованим середовищем. Тут вони захищені від впливу забруднюючих речовин, а ґрунт, в якому їх вирощують, обробляється гарячою парою (120 град. Цельсія) для стерилізації та усунення спор і грибів, які зазвичай присутні в природному середовищі зростання, але при цьому структура ґрунту не змінюється.
Вирощування трюфелів зародилося у Франції в 1800 році. Десятиліття потому завдяки численним дослідженням були розроблені науково-технічні основи для успішного культивування найбільш затребуваних видів трюфелів.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
автомобили, ВМС, солдат, фотоподборки, Киев, США, НАТО, Верховная Рада, Китай, ДСНС, карантин, война, Майдан, сборная Украины, природа, пейзажи, #Євромайдан, ЗСУ, Бахмут, Шахтер, Киевщина, акции, суд, культура, военная техника, авиация, дети, марш, Сергей Смоленцев, экология, столкновения, искусство, портрет, Одесса, фотопроект, пандемия, дизайн, уикенд, Россия, Зеленский, Александр Зубко, политика, показы, оккупация, тест-драйв, общество, город, Дмитрий Дятлов, архитектура, Новый Год, церковь, зима, животные, фотоконкурсы, мода, футбол, обстрелы, стихийные бедствия, праздники, пожары, визиты, пляжи, Порошенко, Донбасс, фотография, протесты, Путин, учения, технологии, Динамо, полиция, музыка, Крым, история, выставки, соревнования, фестивали, митинги, Нацгвардия, люди, терроризм, туризм, мир, спорт, юмор, Карпаты, путешествия, передовая, парады, корабли, живопись, медицина, Польша, самолеты, выборы, Львів, коронавирус, традиции, женщины, ВСУ