НОВОСТИ ДНЯ: Чем полезен и опасен абрикос  НАТО будет наращивать военный потенциал для противодействия России - Столтенберг  Метеориты падали на Землю не так часто, как мы считали   Україну знову накриє зливами: які області постраждають найбільше  Чернобыльскую зону нужно развивать как туристический объект и уникальную аттракцию - Киевская ОГА  За полет в космос с Безосом на аукционе заплатили $28 миллионов  В Украине ожидается резкое изменение погоды: синоптик назвал точную датувсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
11.06.2019   Україна   narodna-pravda.ua

Дитя Чорнобиля: в Україні живе дівчина, яка народилася у зоні відчуження

В Україні є дівчина, яка виросла в Чорнобильській вже після аварії на ЧАЕС. 19-річна Марія зараз навчається в одному з вищих навчальних закладів Києва, працює і каже, що не має проблем зі здоров’ям, а у її житті все добре. Про це пише Daily Mirror.
Зараз Марії 19 років, вона є  студенткою одного з київських вишів  і не має проблем зі здоров’ям. Довгий час ім’я єдиної дитини, що народилася в Чорнобилі, не фігурувало в пресі, хоча про її народження в Чорнобильській зоні було відомо 19 років тому.
Дівчинка росла біля Чорнобиля, оскільки її батькам відмовили в альтернативному житлі і вони вирішили залишитися в 30-кілометровій зоні. Не все було так добре – батьків Марії переслідували і звинувачували у “вбивстві” дитини. Марійка харчувалася рибою, яку її батько ловив у річці –  від неї тріщали лічильники Гейгера, і пила молоко від місцевих корів.
За словами мами Марії Лідії Совенко, її дочка цілком здорова: “Люди тут вірять, що Маша є символом Чорнобильського ренесансу і  інтерпретують це як благословення,  що життя повертається до цього закинутого місця”.
Сама Марія розповіла журналістам, що у її житті все добре. “У мене все добре, я працюю. Забезпечую себе, ось і все”. Друг Марії наголосив, що дівчина не хоче вважати себе унікальною через те, що народилася в Чорнобилі, і швидше бачить це як “стигму”.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
мир, экология, традиции, музыка, политики, Верховная Рада, стихийные бедствия, самолеты, фотография, история, фестивали, общество, женщины, митинги, Новый Год, мода, Порошенко, фотоконкурсы, Майдан, Дмитрий Дятлов, Китай, Карпаты, оккупация, знаменитости, ДСНС, медицина, акции, солдат, праздники, Динамо, марш, #Євромайдан, искусство, суд, дизайн, ЗСУ, учения, заводы, Путин, АТО, Донбасс, политика, Россия, коронавирус, автомобили, джаз, война, ВМС, город, Шахтер, архитектура, портрет, карантин, туризм, Крым, дети, корабли, соревнования, тест-драйв, передовая, футбол, ВСУ, выборы, уикенд, Лига Чемпионов УЕФА, США, пляжи, НАТО, Нацгвардия, полиция, протесты, показы, Сергей Смоленцев, досуг, авиация, путешествия, столкновения, фотоподборки, религия, Александр Зубко, выставки, Одесса, пожары, спорт, пандемия, церковь, Киев, пейзажи, природа, юмор, люди, Львів, технологии, Зеленский, культура, фотопроект, парады, животные, зима, живопись