НОВОСТИ ДНЯ: Що приготувати з картоплі: п'ять простих рецептів для всієї сім'ї  Охочих вступити до ЗСУ за контрактом чекає випробувальний термін. Рада ухвалила закон  "Путін повторить сценарій відомого диктатора": озвучено прогноз, що його очікує  В Україні заборонили назви, пов’язані з Росією, та імперську символіку  Просто і смачно: паштет зі шпротів та яєць, який можна намащувати на хліб  Коли Великдень 2023 року: історія і традиції, народні прикмети та сильна молитва  Дощі відступають: прогноз погоди на 22 березнявсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
11.06.2019   Україна   narodna-pravda.ua

Дитя Чорнобиля: в Україні живе дівчина, яка народилася у зоні відчуження

В Україні є дівчина, яка виросла в Чорнобильській вже після аварії на ЧАЕС. 19-річна Марія зараз навчається в одному з вищих навчальних закладів Києва, працює і каже, що не має проблем зі здоров’ям, а у її житті все добре. Про це пише Daily Mirror.
Зараз Марії 19 років, вона є  студенткою одного з київських вишів  і не має проблем зі здоров’ям. Довгий час ім’я єдиної дитини, що народилася в Чорнобилі, не фігурувало в пресі, хоча про її народження в Чорнобильській зоні було відомо 19 років тому.
Дівчинка росла біля Чорнобиля, оскільки її батькам відмовили в альтернативному житлі і вони вирішили залишитися в 30-кілометровій зоні. Не все було так добре – батьків Марії переслідували і звинувачували у “вбивстві” дитини. Марійка харчувалася рибою, яку її батько ловив у річці –  від неї тріщали лічильники Гейгера, і пила молоко від місцевих корів.
За словами мами Марії Лідії Совенко, її дочка цілком здорова: “Люди тут вірять, що Маша є символом Чорнобильського ренесансу і  інтерпретують це як благословення,  що життя повертається до цього закинутого місця”.
Сама Марія розповіла журналістам, що у її житті все добре. “У мене все добре, я працюю. Забезпечую себе, ось і все”. Друг Марії наголосив, що дівчина не хоче вважати себе унікальною через те, що народилася в Чорнобилі, і швидше бачить це як “стигму”.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
церковь, футбол, обстрелы, выборы, Дмитрий Дятлов, дизайн, #Євромайдан, история, война, люди, Киев, парады, протесты, ВСУ, Донбасс, ДСНС, НАТО, фестивали, показы, Верховная Рада, Порошенко, живопись, спорт, выставки, столкновения, Китай, Новый Год, ВМС, Зеленский, Александр Зубко, технологии, Киевщина, акции, женщины, пандемия, Нацгвардия, соревнования, пляжи, США, медицина, коронавирус, полиция, традиции, стихийные бедствия, визиты, искусство, сборная Украины, Шахтер, дети, Львів, марш, архитектура, корабли, автомобили, авиация, Сергей Смоленцев, Рождество, карантин, фотопроект, фотография, Одесса, военная техника, солдат, передовая, город, музыка, тест-драйв, Польша, Карпаты, учения, ЗСУ, зима, уикенд, общество, пожары, животные, Динамо, природа, Крым, терроризм, мир, экология, праздники, политика, Россия, Майдан, самолеты, митинги, фотоконкурсы, путешествия, культура, мода, Путин, фотоподборки, оккупация, суд, пейзажи, туризм, портрет, юмор