НОВОСТИ ДНЯ: АМКУ оштрафовал «Радеховский сахар» за приобретение завода без разрешения комитета  Пограничники не пустили в Украину 12 моряков РФ  В Украину идет потепление: синоптики назвали дату  В Украине каждое пятое государственное предприятие убыточно - ФГИУ  Зеленский подписал закон о господдержке страхования сельхозпродукции  Закон о коренных народах вступил в силу: Что предусмотрено  Погода на Венере: ученые выяснили, как дуют ветрывсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
11.06.2019   Україна   narodna-pravda.ua

Дитя Чорнобиля: в Україні живе дівчина, яка народилася у зоні відчуження

В Україні є дівчина, яка виросла в Чорнобильській вже після аварії на ЧАЕС. 19-річна Марія зараз навчається в одному з вищих навчальних закладів Києва, працює і каже, що не має проблем зі здоров’ям, а у її житті все добре. Про це пише Daily Mirror.
Зараз Марії 19 років, вона є  студенткою одного з київських вишів  і не має проблем зі здоров’ям. Довгий час ім’я єдиної дитини, що народилася в Чорнобилі, не фігурувало в пресі, хоча про її народження в Чорнобильській зоні було відомо 19 років тому.
Дівчинка росла біля Чорнобиля, оскільки її батькам відмовили в альтернативному житлі і вони вирішили залишитися в 30-кілометровій зоні. Не все було так добре – батьків Марії переслідували і звинувачували у “вбивстві” дитини. Марійка харчувалася рибою, яку її батько ловив у річці –  від неї тріщали лічильники Гейгера, і пила молоко від місцевих корів.
За словами мами Марії Лідії Совенко, її дочка цілком здорова: “Люди тут вірять, що Маша є символом Чорнобильського ренесансу і  інтерпретують це як благословення,  що життя повертається до цього закинутого місця”.
Сама Марія розповіла журналістам, що у її житті все добре. “У мене все добре, я працюю. Забезпечую себе, ось і все”. Друг Марії наголосив, що дівчина не хоче вважати себе унікальною через те, що народилася в Чорнобилі, і швидше бачить це як “стигму”.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
экология, учения, Донбасс, пляжи, выставки, Киев, фотоподборки, ЗСУ, фестивали, Верховная Рада, автомобили, Зеленский, досуг, полиция, Путин, карантин, Нацгвардия, портрет, #Євромайдан, Одесса, коронавирус, медицина, акции, культура, НАТО, спорт, люди, зима, выборы, фотография, футбол, заводы, уикенд, юмор, музыка, тест-драйв, традиции, Дмитрий Дятлов, знаменитости, Александр Зубко, АТО, корабли, животные, пейзажи, показы, мода, Порошенко, суд, Новый Год, Майдан, пожары, Карпаты, марш, мир, Крым, джаз, история, война, технологии, Львів, ВСУ, митинги, авиация, США, фотопроект, Динамо, путешествия, столкновения, дети, передовая, ВМС, Лига Чемпионов УЕФА, Шахтер, Россия, праздники, солдат, ДСНС, архитектура, Сергей Смоленцев, церковь, живопись, пандемия, оккупация, общество, политика, город, стихийные бедствия, соревнования, самолеты, фотоконкурсы, политики, Китай, парады, природа, искусство, женщины, дизайн, сборная Украины, протесты, туризм