НОВОСТИ ДНЯ: АМКУ оштрафовал «Радеховский сахар» за приобретение завода без разрешения комитета  Пограничники не пустили в Украину 12 моряков РФ  В Украину идет потепление: синоптики назвали дату  В Украине каждое пятое государственное предприятие убыточно - ФГИУ  Зеленский подписал закон о господдержке страхования сельхозпродукции  Закон о коренных народах вступил в силу: Что предусмотрено  Погода на Венере: ученые выяснили, как дуют ветрывсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
11.06.2019   Україна   narodna-pravda.ua

Дитя Чорнобиля: в Україні живе дівчина, яка народилася у зоні відчуження

В Україні є дівчина, яка виросла в Чорнобильській вже після аварії на ЧАЕС. 19-річна Марія зараз навчається в одному з вищих навчальних закладів Києва, працює і каже, що не має проблем зі здоров’ям, а у її житті все добре. Про це пише Daily Mirror.
Зараз Марії 19 років, вона є  студенткою одного з київських вишів  і не має проблем зі здоров’ям. Довгий час ім’я єдиної дитини, що народилася в Чорнобилі, не фігурувало в пресі, хоча про її народження в Чорнобильській зоні було відомо 19 років тому.
Дівчинка росла біля Чорнобиля, оскільки її батькам відмовили в альтернативному житлі і вони вирішили залишитися в 30-кілометровій зоні. Не все було так добре – батьків Марії переслідували і звинувачували у “вбивстві” дитини. Марійка харчувалася рибою, яку її батько ловив у річці –  від неї тріщали лічильники Гейгера, і пила молоко від місцевих корів.
За словами мами Марії Лідії Совенко, її дочка цілком здорова: “Люди тут вірять, що Маша є символом Чорнобильського ренесансу і  інтерпретують це як благословення,  що життя повертається до цього закинутого місця”.
Сама Марія розповіла журналістам, що у її житті все добре. “У мене все добре, я працюю. Забезпечую себе, ось і все”. Друг Марії наголосив, що дівчина не хоче вважати себе унікальною через те, що народилася в Чорнобилі, і швидше бачить це як “стигму”.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
стихийные бедствия, Новый Год, Порошенко, выставки, Донбасс, экология, спорт, фотопроект, пандемия, Сергей Смоленцев, политика, война, столкновения, животные, Крым, протесты, Львів, искусство, история, автомобили, люди, карантин, джаз, солдат, Дмитрий Дятлов, юмор, мода, фестивали, Верховная Рада, церковь, #Євромайдан, самолеты, политики, досуг, музыка, США, традиции, Киев, Россия, корабли, технологии, Александр Зубко, архитектура, Майдан, суд, фотоподборки, фотография, парады, Зеленский, зима, туризм, Карпаты, пейзажи, авиация, показы, передовая, портрет, полиция, дизайн, ЗСУ, ВМС, учения, НАТО, акции, АТО, пляжи, мир, Нацгвардия, фотоконкурсы, митинги, знаменитости, Лига Чемпионов УЕФА, праздники, сборная Украины, женщины, соревнования, медицина, культура, уикенд, ВСУ, Одесса, Китай, живопись, общество, дети, город, тест-драйв, марш, Шахтер, выборы, футбол, заводы, коронавирус, ДСНС, природа, пожары, оккупация, путешествия, Динамо, Путин