НОВОСТИ ДНЯ: Обіцяли війну по телевізору, а не окопи: росіяни розповіли, чому вони виїхали з РФ після оголошення мобілізації  "Понаїхали. Бішкек не гумовий": жителі Казахстану та Киргизстану в TikTok показують, як готуються зустріти росіян  Україну в неділю прогріє до +20°, переважно без опадів  "Гарматне м'ясо": колишній президент Монголії закликав росіян не йти на війну проти України  Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу – експерт  Путін особисто не дозволив своїм військам відступити з Херсона і зіпсував стосунки з командирами – NYT  Заморозки не отступают: в каких областях и когда их ждатьвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
11.06.2019   Україна   narodna-pravda.ua

Дитя Чорнобиля: в Україні живе дівчина, яка народилася у зоні відчуження

В Україні є дівчина, яка виросла в Чорнобильській вже після аварії на ЧАЕС. 19-річна Марія зараз навчається в одному з вищих навчальних закладів Києва, працює і каже, що не має проблем зі здоров’ям, а у її житті все добре. Про це пише Daily Mirror.
Зараз Марії 19 років, вона є  студенткою одного з київських вишів  і не має проблем зі здоров’ям. Довгий час ім’я єдиної дитини, що народилася в Чорнобилі, не фігурувало в пресі, хоча про її народження в Чорнобильській зоні було відомо 19 років тому.
Дівчинка росла біля Чорнобиля, оскільки її батькам відмовили в альтернативному житлі і вони вирішили залишитися в 30-кілометровій зоні. Не все було так добре – батьків Марії переслідували і звинувачували у “вбивстві” дитини. Марійка харчувалася рибою, яку її батько ловив у річці –  від неї тріщали лічильники Гейгера, і пила молоко від місцевих корів.
За словами мами Марії Лідії Совенко, її дочка цілком здорова: “Люди тут вірять, що Маша є символом Чорнобильського ренесансу і  інтерпретують це як благословення,  що життя повертається до цього закинутого місця”.
Сама Марія розповіла журналістам, що у її житті все добре. “У мене все добре, я працюю. Забезпечую себе, ось і все”. Друг Марії наголосив, що дівчина не хоче вважати себе унікальною через те, що народилася в Чорнобилі, і швидше бачить це як “стигму”.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
мода, Путин, марш, зима, Зеленский, столкновения, искусство, Львів, женщины, ЗСУ, фестивали, портрет, политика, футбол, Сергей Смоленцев, США, оккупация, Рождество, город, карантин, пожары, ВМС, фотопроект, стихийные бедствия, Динамо, Порошенко, Россия, НАТО, Крым, суд, визиты, политики, фотоподборки, Верховная Рада, туризм, животные, фотоконкурсы, Одесса, Киевщина, Киев, мир, показы, архитектура, #Євромайдан, Шахтер, живопись, ДСНС, тест-драйв, церковь, протесты, дети, Майдан, Донбасс, культура, ВСУ, война, дизайн, Китай, общество, Новый Год, парады, сборная Украины, Дмитрий Дятлов, авиация, солдат, автомобили, традиции, экология, пандемия, уикенд, праздники, юмор, акции, путешествия, военная техника, Карпаты, история, передовая, музыка, соревнования, Нацгвардия, самолеты, Польша, митинги, полиция, выставки, корабли, фотография, технологии, спорт, выборы, коронавирус, природа, пейзажи, обстрелы, пляжи, Александр Зубко, АТО, учения, люди