НОВОСТИ ДНЯ: Ляшко рассказал о новом препарате от COVID, который получит Украина  В России Delta вытесняет другие штаммы, к нему присоединился новый Gamma  Дожди уйдут, придет потепление: прогноз погоды на выходные  АМКУ оштрафовал «Радеховский сахар» за приобретение завода без разрешения комитета  Пограничники не пустили в Украину 12 моряков РФ  В Украину идет потепление: синоптики назвали дату  В Украине каждое пятое государственное предприятие убыточно - ФГИУвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
11.06.2019   Україна   narodna-pravda.ua

Дитя Чорнобиля: в Україні живе дівчина, яка народилася у зоні відчуження

В Україні є дівчина, яка виросла в Чорнобильській вже після аварії на ЧАЕС. 19-річна Марія зараз навчається в одному з вищих навчальних закладів Києва, працює і каже, що не має проблем зі здоров’ям, а у її житті все добре. Про це пише Daily Mirror.
Зараз Марії 19 років, вона є  студенткою одного з київських вишів  і не має проблем зі здоров’ям. Довгий час ім’я єдиної дитини, що народилася в Чорнобилі, не фігурувало в пресі, хоча про її народження в Чорнобильській зоні було відомо 19 років тому.
Дівчинка росла біля Чорнобиля, оскільки її батькам відмовили в альтернативному житлі і вони вирішили залишитися в 30-кілометровій зоні. Не все було так добре – батьків Марії переслідували і звинувачували у “вбивстві” дитини. Марійка харчувалася рибою, яку її батько ловив у річці –  від неї тріщали лічильники Гейгера, і пила молоко від місцевих корів.
За словами мами Марії Лідії Совенко, її дочка цілком здорова: “Люди тут вірять, що Маша є символом Чорнобильського ренесансу і  інтерпретують це як благословення,  що життя повертається до цього закинутого місця”.
Сама Марія розповіла журналістам, що у її житті все добре. “У мене все добре, я працюю. Забезпечую себе, ось і все”. Друг Марії наголосив, що дівчина не хоче вважати себе унікальною через те, що народилася в Чорнобилі, і швидше бачить це як “стигму”.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
пандемия, Львів, досуг, ЗСУ, война, Путин, традиции, Китай, Киев, знаменитости, акции, спорт, солдат, Дмитрий Дятлов, оккупация, карантин, заводы, ВМС, ВСУ, фотопроект, суд, полиция, пляжи, фестивали, экология, люди, зима, живопись, стихийные бедствия, медицина, Порошенко, фотография, Динамо, Верховная Рада, Сергей Смоленцев, путешествия, дети, передовая, дизайн, Донбасс, фотоподборки, город, животные, Одесса, протесты, корабли, Новый Год, #Євромайдан, учения, марш, Крым, Шахтер, пожары, церковь, технологии, политики, соревнования, тест-драйв, мода, культура, АТО, США, искусство, Карпаты, выставки, сборная Украины, коронавирус, Александр Зубко, авиация, женщины, праздники, НАТО, юмор, Нацгвардия, религия, туризм, митинги, пейзажи, портрет, показы, общество, столкновения, архитектура, уикенд, футбол, политика, ДСНС, мир, Майдан, история, музыка, выборы, природа, автомобили, Россия, фотоконкурсы, самолеты, Лига Чемпионов УЕФА, Зеленский, парады