НОВОСТИ ДНЯ: В России Delta вытесняет другие штаммы, к нему присоединился новый Gamma  Дожди уйдут, придет потепление: прогноз погоды на выходные  АМКУ оштрафовал «Радеховский сахар» за приобретение завода без разрешения комитета  Пограничники не пустили в Украину 12 моряков РФ  В Украину идет потепление: синоптики назвали дату  В Украине каждое пятое государственное предприятие убыточно - ФГИУ  Зеленский подписал закон о господдержке страхования сельхозпродукциивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
11.06.2019   Україна   narodna-pravda.ua

Дитя Чорнобиля: в Україні живе дівчина, яка народилася у зоні відчуження

В Україні є дівчина, яка виросла в Чорнобильській вже після аварії на ЧАЕС. 19-річна Марія зараз навчається в одному з вищих навчальних закладів Києва, працює і каже, що не має проблем зі здоров’ям, а у її житті все добре. Про це пише Daily Mirror.
Зараз Марії 19 років, вона є  студенткою одного з київських вишів  і не має проблем зі здоров’ям. Довгий час ім’я єдиної дитини, що народилася в Чорнобилі, не фігурувало в пресі, хоча про її народження в Чорнобильській зоні було відомо 19 років тому.
Дівчинка росла біля Чорнобиля, оскільки її батькам відмовили в альтернативному житлі і вони вирішили залишитися в 30-кілометровій зоні. Не все було так добре – батьків Марії переслідували і звинувачували у “вбивстві” дитини. Марійка харчувалася рибою, яку її батько ловив у річці –  від неї тріщали лічильники Гейгера, і пила молоко від місцевих корів.
За словами мами Марії Лідії Совенко, її дочка цілком здорова: “Люди тут вірять, що Маша є символом Чорнобильського ренесансу і  інтерпретують це як благословення,  що життя повертається до цього закинутого місця”.
Сама Марія розповіла журналістам, що у її житті все добре. “У мене все добре, я працюю. Забезпечую себе, ось і все”. Друг Марії наголосив, що дівчина не хоче вважати себе унікальною через те, що народилася в Чорнобилі, і швидше бачить це як “стигму”.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
туризм, технологии, зима, автомобили, традиции, Китай, джаз, портрет, экология, Верховная Рада, природа, медицина, акции, церковь, общество, Путин, живопись, Александр Зубко, пляжи, юмор, оккупация, пожары, Динамо, парады, митинги, показы, Одесса, мода, люди, стихийные бедствия, дети, заводы, фотоконкурсы, Львів, солдат, женщины, корабли, спорт, карантин, учения, США, дизайн, ДСНС, город, праздники, культура, фотоподборки, протесты, соревнования, музыка, Донбасс, фотография, полиция, передовая, столкновения, политики, #Євромайдан, футбол, АТО, политика, самолеты, мир, тест-драйв, марш, суд, уикенд, коронавирус, выборы, Новый Год, сборная Украины, история, Дмитрий Дятлов, знаменитости, религия, НАТО, выставки, ЗСУ, Киев, пандемия, Крым, фотопроект, Лига Чемпионов УЕФА, Россия, Карпаты, Порошенко, архитектура, фестивали, ВМС, Майдан, Шахтер, Нацгвардия, Зеленский, авиация, животные, пейзажи, война, ВСУ, путешествия, Сергей Смоленцев, искусство