НОВОСТИ ДНЯ: В Україні можуть мобілізувати 5,5 млн осіб – Арестович  Погода в Україні: синоптик розповів, коли прийде потепління  Обіцяли війну по телевізору, а не окопи: росіяни розповіли, чому вони виїхали з РФ після оголошення мобілізації  "Понаїхали. Бішкек не гумовий": жителі Казахстану та Киргизстану в TikTok показують, як готуються зустріти росіян  Україну в неділю прогріє до +20°, переважно без опадів  "Гарматне м'ясо": колишній президент Монголії закликав росіян не йти на війну проти України  Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу – експертвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
11.06.2019   Україна   narodna-pravda.ua

Дитя Чорнобиля: в Україні живе дівчина, яка народилася у зоні відчуження

В Україні є дівчина, яка виросла в Чорнобильській вже після аварії на ЧАЕС. 19-річна Марія зараз навчається в одному з вищих навчальних закладів Києва, працює і каже, що не має проблем зі здоров’ям, а у її житті все добре. Про це пише Daily Mirror.
Зараз Марії 19 років, вона є  студенткою одного з київських вишів  і не має проблем зі здоров’ям. Довгий час ім’я єдиної дитини, що народилася в Чорнобилі, не фігурувало в пресі, хоча про її народження в Чорнобильській зоні було відомо 19 років тому.
Дівчинка росла біля Чорнобиля, оскільки її батькам відмовили в альтернативному житлі і вони вирішили залишитися в 30-кілометровій зоні. Не все було так добре – батьків Марії переслідували і звинувачували у “вбивстві” дитини. Марійка харчувалася рибою, яку її батько ловив у річці –  від неї тріщали лічильники Гейгера, і пила молоко від місцевих корів.
За словами мами Марії Лідії Совенко, її дочка цілком здорова: “Люди тут вірять, що Маша є символом Чорнобильського ренесансу і  інтерпретують це як благословення,  що життя повертається до цього закинутого місця”.
Сама Марія розповіла журналістам, що у її житті все добре. “У мене все добре, я працюю. Забезпечую себе, ось і все”. Друг Марії наголосив, що дівчина не хоче вважати себе унікальною через те, що народилася в Чорнобилі, і швидше бачить це як “стигму”.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
ЗСУ, уикенд, самолеты, Крым, фотопроект, дети, Китай, Польша, выборы, церковь, искусство, митинги, оккупация, передовая, Динамо, ДСНС, дизайн, традиции, протесты, политика, Нацгвардия, футбол, технологии, тест-драйв, Порошенко, ВСУ, НАТО, женщины, пляжи, США, портрет, музыка, Одесса, город, автомобили, Зеленский, полиция, авиация, Рождество, фотография, туризм, фотоконкурсы, Киев, акции, #Євромайдан, сборная Украины, зима, архитектура, показы, Шахтер, живопись, Путин, выставки, люди, животные, путешествия, Верховная Рада, Донбасс, общество, юмор, Львів, стихийные бедствия, коронавирус, солдат, ВМС, фотоподборки, парады, корабли, Новый Год, мода, культура, Александр Зубко, Россия, визиты, фестивали, природа, марш, праздники, карантин, соревнования, Киевщина, столкновения, Сергей Смоленцев, Карпаты, Майдан, спорт, мир, политики, пожары, обстрелы, история, пандемия, медицина, экология, пейзажи, суд, учения, война, Дмитрий Дятлов, военная техника