Фото и Видео
Фоторепортажи
07.06.2018   Київ, Україна   uain.press

Стратегічний об’єкт: як виглядає завод цивільної авіації зсередини

Державне підприємство “Завод 410 цивільної авіації” (частина ДК “Укроборонпром”) є одним з тих об’єктів, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки нашої держави. Працівники цього підприємства влаштували для журналістів прес-тур територією заводу. Конструктори показали, як на вони проводять діагностику, ремонт, технічне обслуговування, переобладнання та модернізацію літаків та гелікоптерів.
“Зараз для нас пріоритетом є замовлення від військових. Зараз ми оновлюємо п’ять літаків для Міноборони. Однак крім робіт для Повітряних Сил, ми працюємо й для іноземних партнерів. На даний момент ми проводимо капітальний ремонт та відновлення літака Ан-32 для Республіки Бангладеш. Контракт з цією країною стосувався трьох машин, дві вже відправлені та працюють там”, – розповів головний конструктор підприємства Кіпров Олександр.
За його словами, нещодавно “Завод 410 ЦА” виконав величезне замовлення для Військово-Повітряних Сил Індії. Українці модернізували 40 Ан-32. Зараз підприємство постачає до Індії запчастини для літаків цього ж типу, іноземці планують відремонтувати в себе ще 60 машин.
“Наше підприємство співпрацює з багатьма країнами світу. Якщо комусь необхідна наша допомога з ремонтом чи створенням літаків, наші спеціалісти вирушають за кордон та проводять усю необхідну роботу”, – розповів Кіпров.
Разом з тим, на підприємстві наголосили, що сьогодні є нестача кваліфікованих працівників з робітничих та інженерно-технічних спеціальностей, а саме: інженерів з обліку матеріальних ресурсів, радіомеханіків, електромеханіків, складальників-клепальників, токарів та шліфувальників. Загалом на ДП “Завод 410 ЦА” працює близько 1000 осіб, однак підприємство має близько 40 вільних вакансій.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
экология, знаменитости, война, кошки, люди, Киев, живопись, Саакашвили, музыка, Олимпиада, Александр Зубко, Путин, фотоподборки, зима, протесты, военная техника, история, архитектура, суд, традиции, Россия, терроризм, марш, ВМС, соревнования, тест-драйв, солдат, Дмитрий Дятлов, США, выставки, Сергей Смоленцев, Львів, Донбасс, полиция, юмор, джаз, АТО, Динамо, фотоконкурсы, Тимошенко, Львов, Шахтер, транспорт, цирк, город, корабли, фестивали, фотографы, досуг, женщины, беспорядки, фотография, концерты, Майдан, Порошенко, спорт, туризм, Верховная Рада, культура, выборы, оккупация, уикенд, аннексия Крыма, футбол, природа, дизайн, митинги, бизнес, пейзажи, милиция, искусство, животные, красота, Одесса, столкновения, авиация, праздники, религия, самолеты, конкурс, автомобили, #Євромайдан, мир, Нацгвардия, политика, общество, стихийные бедствия, ВСУ, Донецк, катастрофы, учения, путешествия, дети, мода, депутаты, фотопроект, мотоциклы, технологии, гонки, акции