Фото и Видео
Фоторепортажи
07.06.2018   Київ, Україна   uain.press

Стратегічний об’єкт: як виглядає завод цивільної авіації зсередини

Державне підприємство “Завод 410 цивільної авіації” (частина ДК “Укроборонпром”) є одним з тих об’єктів, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки нашої держави. Працівники цього підприємства влаштували для журналістів прес-тур територією заводу. Конструктори показали, як на вони проводять діагностику, ремонт, технічне обслуговування, переобладнання та модернізацію літаків та гелікоптерів.
“Зараз для нас пріоритетом є замовлення від військових. Зараз ми оновлюємо п’ять літаків для Міноборони. Однак крім робіт для Повітряних Сил, ми працюємо й для іноземних партнерів. На даний момент ми проводимо капітальний ремонт та відновлення літака Ан-32 для Республіки Бангладеш. Контракт з цією країною стосувався трьох машин, дві вже відправлені та працюють там”, – розповів головний конструктор підприємства Кіпров Олександр.
За його словами, нещодавно “Завод 410 ЦА” виконав величезне замовлення для Військово-Повітряних Сил Індії. Українці модернізували 40 Ан-32. Зараз підприємство постачає до Індії запчастини для літаків цього ж типу, іноземці планують відремонтувати в себе ще 60 машин.
“Наше підприємство співпрацює з багатьма країнами світу. Якщо комусь необхідна наша допомога з ремонтом чи створенням літаків, наші спеціалісти вирушають за кордон та проводять усю необхідну роботу”, – розповів Кіпров.
Разом з тим, на підприємстві наголосили, що сьогодні є нестача кваліфікованих працівників з робітничих та інженерно-технічних спеціальностей, а саме: інженерів з обліку матеріальних ресурсів, радіомеханіків, електромеханіків, складальників-клепальників, токарів та шліфувальників. Загалом на ДП “Завод 410 ЦА” працює близько 1000 осіб, однак підприємство має близько 40 вільних вакансій.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
митинги, велосипеды, Александр Зубко, спорт, учения, Донбасс, концерты, туризм, Динамо, культура, мотоциклы, религия, суд, путешествия, Россия, традиции, праздники, выборы, фотоподборки, искусство, Путин, ВСУ, Львов, уикенд, #Євромайдан, полиция, пейзажи, Дмитрий Дятлов, музеи, Порошенко, тест-драйв, цирк, Саакашвили, беспорядки, бизнес, автомобили, дизайн, досуг, ЕВРО-2012, протесты, юмор, ВМС, АТО, транспорт, конкурс, авиация, технологии, природа, акции, Львів, соревнования, фотопроект, женщины, терроризм, футбол, люди, живопись, Донецк, джаз, город, Одесса, аннексия Крыма, архитектура, дети, катастрофы, Верховная Рада, США, милиция, самолеты, Майдан, стихийные бедствия, Сергей Смоленцев, экология, Киев, Олимпиада, столкновения, мир, фестивали, солдат, политика, фотография, животные, общество, выставки, депутаты, марш, фотоконкурсы, реконструкция, мода, кошки, зима, оккупация, музыка, война, гонки, Тимошенко, корабли, военная техника, история, Шахтер