НОВОСТИ ДНЯ: Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасоквсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
корабли, пожары, дизайн, НАТО, традиции, тест-драйв, фотоконкурсы, юмор, Новый Год, солдат, Киев, мир, Дмитрий Дятлов, искусство, праздники, соревнования, футбол, показы, протесты, Шахтер, парады, туризм, автомобили, марш, Порошенко, Зеленский, Польша, выборы, Карпаты, зима, военная техника, политика, пейзажи, общество, природа, женщины, архитектура, Китай, пляжи, стихийные бедствия, уикенд, музыка, люди, ВМС, пандемия, самолеты, Майдан, Одесса, культура, митинги, ДСНС, Львів, визиты, дети, Крым, Россия, акции, фотопроект, учения, #Євромайдан, портрет, полиция, технологии, война, Киевщина, политики, животные, авиация, ВСУ, Путин, медицина, Динамо, коронавирус, Александр Зубко, столкновения, живопись, город, выставки, фотография, церковь, Верховная Рада, фотоподборки, ЗСУ, спорт, передовая, сборная Украины, экология, путешествия, Донбасс, Сергей Смоленцев, Нацгвардия, мода, США, история, суд, оккупация, обстрелы, терроризм, фестивали, карантин