НОВОСТИ ДНЯ: Українці змінили ставлення до 9 травня  Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до військавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
город, Новый Год, Путин, Крым, суд, НАТО, архитектура, выставки, Россия, общество, политики, Порошенко, история, мода, учения, пандемия, традиции, Китай, терроризм, Динамо, солдат, церковь, ЗСУ, политика, люди, показы, зима, выборы, фестивали, Одесса, дизайн, самолеты, фотография, культура, коронавирус, туризм, протесты, праздники, портрет, пляжи, оккупация, мир, Сергей Смоленцев, музыка, Киев, Карпаты, ДСНС, фотопроект, передовая, Киевщина, Зеленский, пожары, спорт, акции, стихийные бедствия, женщины, искусство, карантин, ВСУ, медицина, Майдан, Польша, #Євромайдан, экология, парады, столкновения, Донбасс, авиация, Александр Зубко, юмор, соревнования, ВМС, технологии, корабли, США, обстрелы, Львів, сборная Украины, марш, животные, уикенд, война, Дмитрий Дятлов, пейзажи, дети, военная техника, полиция, путешествия, тест-драйв, митинги, живопись, природа, Верховная Рада, Шахтер, футбол, фотоподборки, автомобили, Нацгвардия, фотоконкурсы, визиты