НОВОСТИ ДНЯ: На Сонці з'явилася величезна діра, яка у 20 разів більша за Землю: про що попереджають вчені  Виїзд чоловіків за кордон: у Зеленського заявили про відсутність будь-яких пом'якшень  До великоднього столу: рецепт соковитої буженини  Науковці дослідили за допомогою телескопа екзопланету розміром із Землю: чи можливе там життя  Феномен F-16: Ігнат пояснив, чому ці літаки такі бажані та потрібні Україні  Рецепт швидкої паски панетоне на дріжджах  Які зміни чекають на українців у квітні 2023 року: головні нововведення в Україні та за кордономвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
США, футбол, столкновения, автомобили, пляжи, общество, авиация, оккупация, выставки, передовая, мода, ЗСУ, солдат, выборы, визиты, терроризм, фотоподборки, технологии, митинги, Донбасс, медицина, Динамо, акции, Порошенко, Путин, фотография, юмор, НАТО, самолеты, зима, экология, учения, портрет, Новый Год, Александр Зубко, соревнования, карантин, Львів, туризм, стихийные бедствия, ДСНС, марш, война, спорт, фотопроект, природа, Одесса, музыка, протесты, тест-драйв, живопись, Верховная Рада, уикенд, суд, ВМС, фестивали, военная техника, дизайн, пандемия, Киев, путешествия, Китай, пейзажи, политики, культура, Майдан, сборная Украины, искусство, фотоконкурсы, Сергей Смоленцев, корабли, политика, женщины, коронавирус, мир, Шахтер, Россия, история, город, дети, #Євромайдан, полиция, пожары, архитектура, Дмитрий Дятлов, Киевщина, ВСУ, церковь, традиции, Польша, Крым, Нацгвардия, люди, Карпаты, животные, показы, праздники, Зеленский, обстрелы, парады