НОВОСТИ ДНЯ: В Україні хочуть змінити закон про мобілізацію: що саме  На Сонці з'явилася величезна діра, яка у 20 разів більша за Землю: про що попереджають вчені  До великоднього столу: рецепт соковитої буженини  Науковці дослідили за допомогою телескопа екзопланету розміром із Землю: чи можливе там життя  Феномен F-16: Ігнат пояснив, чому ці літаки такі бажані та потрібні Україні  Рецепт швидкої паски панетоне на дріжджах  Які зміни чекають на українців у квітні 2023 року: головні нововведення в Україні та за кордономвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
НАТО, пляжи, Александр Зубко, фотопроект, марш, Дмитрий Дятлов, город, мир, дизайн, тест-драйв, парады, пожары, карантин, церковь, зима, общество, Новый Год, Верховная Рада, Китай, ДСНС, медицина, портрет, искусство, экология, передовая, архитектура, праздники, полиция, люди, Донбасс, визиты, коронавирус, Карпаты, обстрелы, солдат, живопись, история, пандемия, терроризм, выставки, автомобили, Киевщина, Шахтер, фотография, показы, протесты, ВСУ, оккупация, ВМС, пейзажи, футбол, корабли, Майдан, Сергей Смоленцев, фестивали, дети, акции, культура, природа, Киев, туризм, путешествия, выборы, военная техника, музыка, Львів, война, животные, митинги, женщины, политика, фотоконкурсы, Динамо, США, ЗСУ, Порошенко, спорт, Польша, Нацгвардия, Путин, столкновения, суд, соревнования, самолеты, уикенд, юмор, #Євромайдан, Крым, стихийные бедствия, мода, учения, Зеленский, политики, технологии, сборная Украины, фотоподборки, Одесса, авиация, Россия, традиции