НОВОСТИ ДНЯ: Виїзд чоловіків за кордон: у Зеленського заявили про відсутність будь-яких пом'якшень  До великоднього столу: рецепт соковитої буженини  Науковці дослідили за допомогою телескопа екзопланету розміром із Землю: чи можливе там життя  Феномен F-16: Ігнат пояснив, чому ці літаки такі бажані та потрібні Україні  "Кіна не буде": імперія Трампа тріснула по швах  Рецепт швидкої паски панетоне на дріжджах  Які зміни чекають на українців у квітні 2023 року: головні нововведення в Україні та за кордономвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
мир, терроризм, тест-драйв, фестивали, передовая, Новый Год, люди, военная техника, Донбасс, пейзажи, Киевщина, Путин, фотоконкурсы, обстрелы, город, митинги, история, показы, праздники, живопись, ДСНС, полиция, США, НАТО, медицина, сборная Украины, оккупация, культура, зима, Сергей Смоленцев, церковь, мода, Китай, Польша, фотоподборки, футбол, Одесса, #Євромайдан, традиции, Нацгвардия, пляжи, фотография, фотопроект, Карпаты, корабли, Россия, Дмитрий Дятлов, стихийные бедствия, уикенд, пандемия, политики, Киев, акции, путешествия, соревнования, выборы, столкновения, Динамо, Зеленский, протесты, ВСУ, природа, женщины, экология, дети, общество, туризм, автомобили, самолеты, Верховная Рада, музыка, политика, животные, технологии, искусство, юмор, война, Порошенко, Шахтер, марш, ВМС, пожары, архитектура, коронавирус, Александр Зубко, Львів, Майдан, визиты, Крым, ЗСУ, спорт, портрет, учения, дизайн, парады, авиация, карантин, суд, солдат, выставки