НОВОСТИ ДНЯ: Виїзд чоловіків за кордон під час війни: три категорії, кому це можуть дозволити  Бояться втратити житло: що відбувається на ринку новобудов Києва  Гарячі бутерброди з фаршем у духовці: простий рецепт  Весняні канікули 2023 року: коли українські школярі зможуть відпочити  Яскравий Великдень. Чи дозволить погода пригоститися паскою на свіжому повітрі  Мобілізація в Україні: кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська  Чому у бабусі однаково смачніше: секрети та хитрощі приготування пасоквсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.02.2023   Україна   Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада

Зірвані спини і стерті руки, бруд і втома, але у цій посадці буде залізна лінія оборони

Окрема мотопіхотна Маріупольська бригада: "Перші сантиметри скам’янілого мерзлого ґрунту вперемішку з корінням вирубають сокирою. Далі – лом, мотика, лопати. Після другого штику копається трохи легше, кажуть піхотинці. Зігріваєшся сам, стає піддатливою земля. Робота йде серйозна, на совість: копають для себе, то ж все вивірено, як під лінійку, продумана геометрія траншей, розчищені сектори під замасковані вогневі точки.
Командир посміхається: ніхто не вірить, що позицію зроблено не екскаватором, а вручну. Каже, до ворога зовсім недалеко, зброя завжди під рукою і бійці весь час прислухаються до виходів з того боку, але робота не припиняється ані на мить. Хай зірвані спини і стерті руки, хай бруд і втома, але у цій посадці дуже скоро постане залізна лінія оборони, ідеально пристосована для бою і навіть не позбавлена певного комфорту: це ж бо роблять наші хлопці – щоб все було капітально і чистенько, як у себе вдома.
Власне, це і є наш дім. Кожна посадка, кожне поле, село, місто – все, що зветься Україною, все, що ми захищатимемо до останнього".

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
музыка, фестивали, юмор, Киев, Порошенко, акции, Россия, Александр Зубко, дизайн, парады, женщины, зима, политика, Шахтер, медицина, Нацгвардия, фотография, традиции, фотопроект, терроризм, ВМС, Польша, Верховная Рада, искусство, портрет, праздники, учения, технологии, футбол, выборы, люди, мир, туризм, ВСУ, общество, церковь, пандемия, Сергей Смоленцев, ЗСУ, пожары, мода, соревнования, архитектура, выставки, путешествия, коронавирус, уикенд, обстрелы, город, экология, спорт, полиция, показы, Динамо, природа, фотоконкурсы, корабли, Киевщина, стихийные бедствия, США, Львів, Крым, авиация, Майдан, военная техника, Донбасс, визиты, передовая, культура, тест-драйв, живопись, Дмитрий Дятлов, протесты, пейзажи, Новый Год, карантин, Одесса, марш, столкновения, политики, оккупация, #Євромайдан, самолеты, фотоподборки, Китай, митинги, животные, Зеленский, Путин, ДСНС, пляжи, суд, НАТО, дети, Карпаты, автомобили, солдат, сборная Украины, история, война