НОВОСТИ ДНЯ: Найбільша катастрофа в Європі: навіщо Путін віддав наказ підірвати Каховську ГЕС і чому світ злякався  Рибалка шокував упійманим "сомом-монстром" довжиною майже три метри  Прем’єр Латвії подякував Путіну за “добру роботу” для Європи  Шведські фрикадельки: рецепт знаменитої страви  США ремонтують кораблі інопланетян – експрацівник американської розвідки  Росія може підірвати інші українські ГЕС: полковник СБУ назвав цинічну мету ворога  Більшість американців схвалюють збільшення військової та фінансової допомоги Українівсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
25.03.2018   agroday.com.ua

Грибна плантація: 200 кг «трюфельного золота» щороку

Багато хто вважає, що трюфель росте тільки в дикій природі і вирощувати його в промислових масштабах практично неможливо, але це не так. Його можна культивувати на «трюфельних грядках», де ростуть мікорізовані рослини, стверджують Джованні Мерло і Дестріно Джузеппе Папія, засновники першого на Сицилії розплідника для вирощування трюфелів Tartufi Montalbano. На першій сицилійської плантації розміром в 2 га щорічно виробляють близько 200 кг чорних трюфелів, які успішно реалізуються як в Італії, так і в Бельгії, і в Великобританії.
Вирощувати трюфель – досить складна і делікатна справа. У першу чергу, потрібно створити необхідні умови, а це – підходящий ґрунт і посів мікоризованих рослин. За словами власників плантації, найбільш придатними для подальшого вирощування трюфелів є дуби і сосни. На плантації Tartufi Montalbano вирощуються три найдорожчих види трюфеля: літні чорні трюфелі, збір яких відбувається в травні–червні, зимові чорні і білі трюфелі.
Якість продукції, виробленої Tartufi Montalbano, відстежується на кожному етапі розвитку рослини, тому що вони вирощуються в теплицях з контрольованим середовищем. Тут вони захищені від впливу забруднюючих речовин, а ґрунт, в якому їх вирощують, обробляється гарячою парою (120 град. Цельсія) для стерилізації та усунення спор і грибів, які зазвичай присутні в природному середовищі зростання, але при цьому структура ґрунту не змінюється.
Вирощування трюфелів зародилося у Франції в 1800 році. Десятиліття потому завдяки численним дослідженням були розроблені науково-технічні основи для успішного культивування найбільш затребуваних видів трюфелів.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
история, тест-драйв, ВМС, фотоконкурсы, портрет, пейзажи, США, политика, Зеленский, протесты, Львів, город, Польша, парады, Майдан, марш, природа, юмор, церковь, животные, Шахтер, визиты, Сергей Смоленцев, #Євромайдан, люди, автомобили, зима, мода, медицина, ВСУ, Дмитрий Дятлов, митинги, фестивали, праздники, НАТО, живопись, стихийные бедствия, архитектура, оккупация, суд, пляжи, сборная Украины, фотография, пожары, общество, Новый Год, Динамо, ЗСУ, Одесса, музыка, мир, военная техника, туризм, культура, терроризм, уикенд, традиции, солдат, футбол, акции, Крым, дети, Верховная Рада, полиция, Карпаты, корабли, политики, самолеты, фотоподборки, учения, карантин, ДСНС, выставки, Порошенко, дизайн, женщины, Россия, Путин, обстрелы, искусство, Александр Зубко, передовая, экология, спорт, технологии, коронавирус, Киев, пандемия, Нацгвардия, выборы, война, путешествия, показы, соревнования, Китай, столкновения, фотопроект, авиация, Донбасс, Киевщина