НОВОСТИ ДНЯ: Удар по штабу РФ у Севастополі коригували жителі міста та партизани, - АТЕШ  Не тактика, а стратегія. Експерт назвав дві цілі українських ударів по Криму  Тарнавський про атаку на Севастополь: удари по Криму важливі для успіху контрнаступу ЗСУ  До України суне похолодання: синоптикиня назвала точні дати  "Наші пращури Москву палили": Буданов про звільнення територій України та "підміну реальності" окупантами  Мистецтво війни 21-го століття. Як Україна ламає шаблони та змінює правила на полі бою  Інжирна мостарда або "муштарда": рецепт незвичної італійської страви від Андрія Величкавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
25.03.2018   agroday.com.ua

Грибна плантація: 200 кг «трюфельного золота» щороку

Багато хто вважає, що трюфель росте тільки в дикій природі і вирощувати його в промислових масштабах практично неможливо, але це не так. Його можна культивувати на «трюфельних грядках», де ростуть мікорізовані рослини, стверджують Джованні Мерло і Дестріно Джузеппе Папія, засновники першого на Сицилії розплідника для вирощування трюфелів Tartufi Montalbano. На першій сицилійської плантації розміром в 2 га щорічно виробляють близько 200 кг чорних трюфелів, які успішно реалізуються як в Італії, так і в Бельгії, і в Великобританії.
Вирощувати трюфель – досить складна і делікатна справа. У першу чергу, потрібно створити необхідні умови, а це – підходящий ґрунт і посів мікоризованих рослин. За словами власників плантації, найбільш придатними для подальшого вирощування трюфелів є дуби і сосни. На плантації Tartufi Montalbano вирощуються три найдорожчих види трюфеля: літні чорні трюфелі, збір яких відбувається в травні–червні, зимові чорні і білі трюфелі.
Якість продукції, виробленої Tartufi Montalbano, відстежується на кожному етапі розвитку рослини, тому що вони вирощуються в теплицях з контрольованим середовищем. Тут вони захищені від впливу забруднюючих речовин, а ґрунт, в якому їх вирощують, обробляється гарячою парою (120 град. Цельсія) для стерилізації та усунення спор і грибів, які зазвичай присутні в природному середовищі зростання, але при цьому структура ґрунту не змінюється.
Вирощування трюфелів зародилося у Франції в 1800 році. Десятиліття потому завдяки численним дослідженням були розроблені науково-технічні основи для успішного культивування найбільш затребуваних видів трюфелів.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
праздники, терроризм, Шахтер, технологии, зима, Динамо, Новый Год, культура, корабли, искусство, марш, акции, ДСНС, Россия, учения, Нацгвардия, ЗСУ, соревнования, обстрелы, Бахмут, Александр Зубко, Верховная Рада, военная техника, портрет, митинги, столкновения, природа, путешествия, авиация, живопись, парады, фотоподборки, стихийные бедствия, сборная Украины, пейзажи, Польша, Киевщина, Дмитрий Дятлов, Донбасс, коронавирус, дизайн, тест-драйв, пандемия, спорт, самолеты, Карпаты, фотопроект, фотография, автомобили, медицина, визиты, церковь, город, животные, люди, Крым, суд, политика, фотоконкурсы, футбол, туризм, уикенд, Зеленский, США, #Євромайдан, Киев, Одесса, Львів, Сергей Смоленцев, дети, архитектура, выставки, ВСУ, общество, ВМС, женщины, пляжи, передовая, НАТО, мир, пожары, показы, солдат, музыка, протесты, карантин, юмор, фестивали, оккупация, Китай, выборы, Путин, полиция, Порошенко, история, мода, война, Майдан, традиции, экология