НОВОСТИ ДНЯ: В Україні будуть по-новому продавати курячі яйця: як зміняться вимоги  Єдиної російської армії вже немає: соціолог назвав передумову для розвалу РФ  Французький цибулевий суп із грінкою: класичний рецепт  Найпрацездатніші люди втекли: соціолог – про дефіцит робочої сили і падіння економіки в РФ  Як вплине ембарго на російський дизель на європейський ринок: прогноз експерта  Ядерні погрози Путіна: експерт пояснив, що змусить Росію відмовитись від залякування  Рецепт печива "Мушля": можна робити разом із дітьмивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
26.05.2019   hmarochos.kiev.ua, Вероніка Луцька, informator.ua,

Велопішохідний: у Києві відкрили новий міст

Міст, що з’єднує Володимирську гірку та оглядовий майданчик поблизу Арки дружби народів, як і обіцяв Віталій Кличко, встигли завершити до Дня Києва, який цьогоріч святкують 26 травня. Напередодні ввечері мер офіційно відкрив міст та навіть пострибав на ньому, щоб довести надійність конструкції.
Віталій Кличко відкривав міст зі сторони Володимирської гірки. У своїй промові він наголосив на унікальності проекту, плани реалізації якого існували більше ста років. Мер також зазначив, що під час будівництва, що тривало п’ять місяців, у ЗМІ з’являлося багато маніпуляцій стосовно необхідності моста та його вартості. «Вартість моста майже не змінилась – це 275 мільйонів. Ще 90 млн пішло на благоустрій навколо, зокрема, фонтан. Колись Київ був містом семи фонтанів, і ми починаємо це відроджувати. Укріплення схилів коштувало ще 55 млн» – зазначив Кличко. Згодом, після вигуку «Арка дружби народів, ви мене чуєте?» вирушив до іншого кінця моста, щоб нарешті запустити на нього натовп киян.
У центрі мосту Віталій Кличко зупинився, щоб розказати більше про скляні оглядові майданчики. За його словами, вони витримують навантаження у тисячу кілограм на квадратний метр. Щоб розвіяти будь-які сумніви, мер пострибав на склі зі своїм братом Володимиром. Міст, до слова, від цього злегка завібрував.
Фінальна довжина мосту склала 212 метрів. Висота його опор – 22 та 32 метри. Проект розробило ТОВ «Проектні системи ЛТД» під керівництвом архітектора Андрія Миргородського. Загальна вартість мосту з укріпленням схилів та облаштуванням території навколо склала 420 млн гривень. Частина коштів на його будівництво – 132 мільйони – переспрямували з бюджету на реконструкцію Київського зоопарку. За проект мосту розробники отримали 12 мільйонів гривень, хоча за результатами тендеру мали отримати два мільйони.
Раніше Міністерство культури надіслало до КМДА лист, у якому разом з комітетом ЮНЕСКО порекомендувало зупинити будівництво мосту. Після цього заступник голови КМДА Олександр Спасибко заявив, що підстав для призупинення будівництва немає. Ще один скандал був пов`язаний з проектом моста. Нещодавно швейцарське архітектурне бюро заявило, що концепцію проекту моста взяли у них, не заплативши. Представник КМДА та архітектор Андрій Миргородський ці звинувачення заперечують. Окрім цього, за шість років міська адміністрація так і не перерахувала гроші призерам та учасникам архітектурного конкурсу, зокрема і за швейцарський проект.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
оккупация, Одесса, технологии, Сергей Смоленцев, уикенд, фотопроект, юмор, история, митинги, корабли, политика, Шахтер, ВСУ, ДСНС, Нацгвардия, город, акции, выставки, Россия, общество, путешествия, живопись, США, показы, спорт, фестивали, искусство, архитектура, зима, футбол, Дмитрий Дятлов, марш, самолеты, традиции, передовая, Путин, карантин, тест-драйв, животные, дети, пейзажи, музыка, церковь, стихийные бедствия, авиация, ЗСУ, Порошенко, медицина, природа, культура, Александр Зубко, #Євромайдан, Львів, мир, солдат, Китай, дизайн, выборы, Майдан, протесты, суд, полиция, праздники, Крым, пандемия, коронавирус, люди, Новый Год, автомобили, обстрелы, визиты, портрет, туризм, ВМС, экология, фотоподборки, столкновения, Киевщина, Зеленский, НАТО, политики, учения, терроризм, Верховная Рада, пожары, Польша, соревнования, парады, война, военная техника, Карпаты, Донбасс, фотоконкурсы, Динамо, сборная Украины, пляжи, фотография, женщины, Киев, мода