Фото и Видео
Фоторепортажи
22.03.2019   Київ, Україна   Facebook/ Кличко - мер
4553 Метки:  Кличко, метро, Киев, ремонт.

Як відремонтували столичну станцію метро «Святошин»

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як відремонтували станцію метро «Святошин». Там повністю оновили платформу і приміщення станції та один з двох вхідних вестибюлів (другий закриють на ремонт завтра), встановили нову вхідну групу. Станція «Святошин» тепер повністю обладнана для людей з інвалідністю - на ній встановили ліфти, облаштували смуги тактильною плиткою. За словами мера столиці, тільки 12 станцій столичного метрополітену були оснащені або ліфтами або спеціальними підйомниками. «Святошин» стала 13 станцією - з найсучаснішим обладнанням.
«Цій станції – 48 років. І за цей час тут не робили такого ремонту. Ви б подивилися, яка тут була жахлива картина. Стара плитка, яка відвалювалася від стін через надмірну вологу. В пішохідних переходах - тріщини, в яких мешкали щури. Навколо виходів з метро - стихійний ринок, - відзначив Кличко. - Сьогодні станція має сучасний вигляд, стала гарною і комфортною. Також тут замінили електрообладнання та всі кабелі, оновили систему вентиляції, кондиціювання та опалення. Здійснили й гідроізоляцію станції. Тепер тут можна створювати мікроклімат в залежності від того, яка погода на вулиці. Також встановили 3 ліфти та 2 підйомники для людей з інвалідністю. Облаштували на всій станції і тактильні смуги для людей із вадами зору», - підкреслив мер.
В усіх приміщеннях станції встановили сучасну систему відеоспостереження, нову систему оповіщення та нову протипожежну сигналізацію, протипожежні двері. Кличко також зазначив, що в процесі ремонту довелося виправляти недоліки, які були допущені будівельниками під час будівництва станції у 1971 році.
Більша частина робіт завершена. Залишилося відремонтувати другий вестибюль станції з виходом до ринку та приміських електропоїздів. Його закриють на реконструкцію 23 березня. Там також встановлять ліфти для людей з інвалідністю та пасажирів з дитячими візочками. Загальна вартість робіт з реконструкції станції - понад 150 мільйонів гривень.
«Капітальний ремонт ми будемо робити на всіх старих станціях столичного метрополітену. Таких нині - 15. Наступною буде станція «Політехнічний інститут», - зазначив Кличко. Він відзначив, що Київський метрополітен – великий і складний механізм. Протяжність усіх гілок метро становить 69,5 кілометрів. Це - 52 станції. Щодоби послугами столичного метро користується півтора мільйона пасажирів.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
архитектура, солдат, животные, Путин, джаз, Верховная Рада, Сергей Смоленцев, Одесса, соревнования, Олимпиада, бизнес, традиции, Динамо, фотоконкурсы, беспорядки, Карпаты, история, столкновения, город, акции, живопись, катастрофы, спорт, стихийные бедствия, Донецк, кошки, досуг, музыка, фотография, портрет, АТО, тест-драйв, технологии, ВСУ, митинги, корабли, милиция, транспорт, путешествия, военная техника, самолеты, Саакашвили, политики, женщины, #Євромайдан, полиция, парады, политика, Львів, выставки, дизайн, учения, зима, НАТО, Дмитрий Дятлов, церковь, искусство, марш, Киев, культура, Порошенко, Донбасс, заводы, фотопроект, религия, люди, Нацгвардия, ЗСУ, дети, мода, авиация, Львов, праздники, война, природа, цирк, фестивали, США, мир, пейзажи, Россия, оккупация, юмор, автомобили, протесты, знаменитости, туризм, экология, ВМС, уикенд, Майдан, футбол, аннексия Крыма, фотоподборки, суд, выборы, концерты, общество, Шахтер, Александр Зубко