Фото и Видео
Фоторепортажи
21.05.2019   Київ, Україна   president.gov.ua

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів.
«Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський.
Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
милиция, экология, фотоконкурсы, религия, Порошенко, катастрофы, путешествия, соревнования, культура, традиции, ЗСУ, Шахтер, митинги, депутаты, туризм, НАТО, полиция, политики, технологии, джаз, общество, Одесса, США, Львів, юмор, Путин, мир, знаменитости, Александр Зубко, корабли, беспорядки, фестивали, заводы, Дмитрий Дятлов, ВМС, Динамо, праздники, кошки, архитектура, Верховная Рада, зима, транспорт, фотография, футбол, Россия, военная техника, выборы, досуг, тест-драйв, оккупация, Саакашвили, солдат, бизнес, дети, суд, природа, животные, уикенд, выставки, портрет, АТО, акции, марш, фотопроект, парады, учения, столкновения, искусство, дизайн, Львов, музыка, Олимпиада, живопись, Карпаты, авиация, война, протесты, женщины, церковь, спорт, #Євромайдан, Сергей Смоленцев, автомобили, Киев, концерты, город, пейзажи, ВСУ, мода, аннексия Крыма, история, Донбасс, люди, Майдан, стихийные бедствия, фотоподборки, политика, цирк, Нацгвардия, самолеты