<
НОВИНИ ДНЯ: Україні потрібно поповнити армію новими людьми: Годжес пояснив навіщо  Путін веде Росію до неминучого самознищення: що на це вказує вже зараз  Кожен водій має робити це перед виїздом, інакше – штраф  Салат із курячим філе, омлетними млинцями та огірками: оригінальний рецепт  Графік проведення НМТ у 2024 році. Як проходитиме та що варто знати випускникам  Заморозки повертаються до України: де та коли буде "мінус"  В Україні побільшало мільйонерів: у Раді повідомили деталівсі новини дня
Політика
Європа
19.04.2024 284

Президент Литви назвав неприйнятними подвійні стандарти у допомозі Ізраїлю та Україні

Науседа заявив про певну втрату уваги до України.

e717839394e6d4181433fe7fb61f2689_19.04.24

Президент Литви Гітанас Науседа вважає неприйнятними подвійні стандарти, які застосовує Захід щодо надання допомоги Ізраїлю та Україні. Пише ТСН. 

Про це литовський лідер заявив журналістам в Брюсселі, повідомляє LRT.

"Неприйнятно, що ми, як ви правильно сказали, застосовуємо подвійні стандарти. Наша допомога Ізраїлю, безумовно, не конкурує і не повинна конкурувати з нашою увагою до України. Якщо ми принципові і дійсно стоїмо за демократичні цінності, ми повинні підтримувати і тих, і інших, а не підраховувати — одному даємо стільки-то, а іншому стільки-то", — наголосив Науседа.

Заява президента Литви пролунала на тлі закликів українського лідера Володимира Зеленського до союзників продемонструвати таку саму єдність щодо України, яку Захід продемонстрував після нападу Ірану на Ізраїль.

"Зрештою, наша нездатність надати зброю і, перш за все, системи протиповітряної оборони коштує життя (українцям — ред.) кожного дня", — наголосив Науседа.

На його думку, це свідчить про певну втрату уваги до України з боку партнерів.

Нагадаємо, The Hill повідомило, що спікер Палати представників США Майк Джонсон представив плани допомоги Україні, Ізраїлю, Тайваню та нацбезпеці.

Оценка материала:

5.00 / 2
Президент Литви назвав неприйнятними подвійні стандарти у допомозі Ізраїлю та Україні 5.00 5 2
Політика / Європа
19.04.2024 284
Еще материалы раздела «Європа»