Прес-релізи
Товари та послуги
Монтаж охоронної сигналізації у квартирі: тонкощі процесу
Навряд чи є хоч один українець, котрий не хотів би забезпечити захист власного майна. І незважаючи на різноманітність різних методів, більш ефективним залишаються сигналізації. Подано сигналізації в різних варіаціях, серед якого гарантовано кожен зможе вибрати відповідне рішення індивідуально для себе. Разом зі спеціалістами https://www.controlmaster.com.ua/ru/ спробуємо розібратися з тим, як правильно встановити сигналізацію, яких рекомендацій варто дотримуватись.
Основні різновиди сигналізацій у квартиру
Глобально, з усього асортименту можна виділити дві основні категорії - автономні та пультові моделі. Сигналізація автономного типу – це незалежна модель. За будь-яких позаштатних ситуацій інформацію про те, що відбувається, отримує безпосередньо власник житла. Інший різновид – це охоронна сигналізація пультового класу, в якій інформація передається на охоронний пульт, а вже співробітники служби охорони виїжджають на об'єкт, щоб вирішити ситуацію.
Кожен різновид сигналізації – це ефективне рішення, яке може гарантувати найвищий рівень безпеки. Але саме автономна модель, найбільш затребувана для монтажу в квартирі. Найбільшої ефективності можна досягти при тандемі різновидів. До того ж зараз GSM-сигналізація розвивається більш активно і підійдуть абсолютно для будь-якого об'єкта.
Основні рекомендації щодо встановлення охоронної сигналізації у квартирі
Якщо ви вирішили самостійно провести монтаж сигналізації всередині квартири, обов'язково слідкуйте за тим, наскільки якісно були виконані роботи. Для цього потрібно орієнтуватися на такі рекомендації:
- шлейф обов'язково повинен включати до 3 оповіщувачів – це за умови, якщо вони знаходяться на одному рівні;
- обов'язково у шлейфі мають бути оповіщувачи одного типу – ДРЗ, ІЧ тощо;
- якщо в шлейфі підключено кілька різновидів оповіщувачів, вони повинні бути близько один до одного;
- будь-які з'єднання мають бути пропаяними та очищеними, а кінці мають бути затиснуті під болт;
- підключення адаптерів повинно здійснюватись виключно за допомогою спеціального кабелю «вита пара»;
- якщо потрібно вести антену за межі приміщення, має бути кілька проводів блокування;
- якщо плануєте співпрацювати із пультовою охоронною, рекомендується наявність готової схеми для розміщення обладнання;
- максимальна висота встановлення датчиків руху – 270 сантиметрів;
- датчики розбиття скла повинні встановлюватися за направленням вікон, без перебільшення допустимої відстані від них, відповідно до даних паспорта;
- датчики магнітно-контактного типу повинні встановлюватись виключно на металеві поверхні;
- не можна встановити датчики руху біля кліматичного обладнання.
Якщо зважати на всі ці рекомендації, ви можете бути впевненими в якості роботи системи. Але, якщо ви хочете досягти максимальної ефективності під час роботи сигналізації в квартирі, довіряйте тільки професіоналам. У цьому випадку ви можете бути впевненими, що при будь-яких позаштатних ситуаціях знатимете про те, що відбувається на об'єкті.