<
НОВИНИ ДНЯ: Трамп винен у кримінальній справі: чи зможе він балотуватися в президенти США  Вибори в Європарламент. Хто бере участь та яка позиція партій щодо України  Допомога Україні від Швеції: Київ отримає два літаки РЛС  Зеленський сказав, чи збільшилася мобілізація після нового закону  В Україні буде багато дощів з грозами: прогноз погоди на початок червня  Україну в останній день весни накриють грози, а літо почнеться із спеки: синоптикиня дала прогноз  Весна прощається грозовими дощами: прогноз погоди в Україні в останній день травнявсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
28.10.2023 322

Вчені виявили рідкісну білу акулу-«привида»: який вона має винляд

Вчені виявили рідкісну білу акулу-«привида»: який вона має винляд

f049f9d0ba044e6e49eb9ef335b0dc75_28.10.23

У неї є рідкісна хвороба. Пише ТСН. 

Вчені виявили білу акулу-"привида" з рідкісним захворюванням.

Про це пише NTK.

Хижака випадково зловили на гачок рибалки, які займаються ловом камбали. Вони працювали в прибережній зоні Лос-Чімус у Перу і повідомили владу про знахідку.

На момент упіймання акула мала травми зябрових щілин внаслідок потрапляння до сітки минулого місяця.

Морська тварина була передана до Перуанського інституту моря (IMARPE) у Чимботі для проходження досліджень.

Вчені виявили, що акула мала лейкизм, що спричиняє часткову втрату пігментації. Цей стан відрізняється від альбінізму, який є повною відсутністю меланіну – речовини в організмі, що відповідає за пігментацію волосся, очей і шкіри.

У альбіносів часто рожеві чи червоні очі, але хоча лейкизм часто робить шкіру тварини білою, вона не впливає на колір очей.

В IMARPE заявили, що це перший відомий випадок такого захворювання у акули у перуанських водах.

Риба була молодою самкою довжиною 89 см. Статева зрілість у самок настає під час досягнення ними довжини близько 220 см.

Хижий вид займає верхню частину трофічного харчового ланцюга і переважно живиться іншими акулами, скатами, китоподібними та морськими левами.

Відомо, що широконосі семижаберні акули полюють зграями, щоб упіймати велику здобич. Їх можна впізнати за сімома зябровими щілинами, оскільки у більшості видів акул їх п'ять.

Нагадаємо, таємнича мумія "русалки" 1900-х років із пазурами, мордою і сивиною спантеличила вчених. Науковці продовжили дослідження загадкової істоти.

Оценка материала:

5.00 / 1
Вчені виявили рідкісну білу акулу-«привида»: який вона має винляд 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
28.10.2023 322
Еще материалы раздела «Суспільство»