Прес-релізи
Товари та послуги
Фільтри води осмос для усунення жорсткості води
Як можна пом’якшити жорстку воду.
Жорсткість води визначає наявність в ній мінеральних солей. Це можуть бути:
1. нітрати та хлориди;
2. карбонат магнію;
3. сульфід кальцію;
4. бікарбонати та сульфати.
Точну кількість та якісний склад покаже лише аналіз. Самостійно визначити присутність цих речовин можна за вапняним нальотом на сантехніці, накипу всередині посуду, сухості шкіри та волоссю після миття.
Як очистити питну воду від солі
На даний час найефективнішим для усунення небажаних домішок вважають фільтр для води осмос з мембраною. Вона здатна утримувати найменші частинки, тому видаляє 98-99% солей. Разом з ними зникають й віруси, важкі метали, розчинені гази, а також корисні речовини. Щоб наповнити очищену воду мікроелементами у необхідній кількості доцільно використовувати мінералізатор. В деяких системах зворотного осмосу передбачені накопичувальні баки, в яких можна робити водні запаси.
Також можуть зменшити вміст солі потрійні фільтри, в яких вода проходить через три картриджі:
1. зі спіненого поліпропілену;
2. зі спеціальної суміші;
3. з активованого вугілля.
Використання фільтрів-глечиків для пом’якшення води малоефективне. Теж саме можна сказати й про кип’ятіння, яке лише тимчасово прибирає жорсткість.
Способи позбавлення від солі побутової води
Також для пом’якшення води можна придбати іонообмінні фільтри води в Києві, що наповнені спеціальною смолою. Їх також вбудовують в систему водопостачання. Такі пристрої менш ефективні, ніж системи зворотного осмосу, але мають більшу пропускну здатність. Якість очищення достатня для використання води в побуті — миття посуду, вологого прибирання, гігієнічних процедур. Конструкція складається з корпусу з наповнювачем, автоматики та сольового бака. У таких пристроях для фільтрації використовують іонообмінну смолу. Під час проходження води вона вступає в реакцію іонного обміну. У результаті іони солей заміщуються безпечнішими іонами натрію, що сприяє пом’якшенню. Іонообмінні фільтри компактніші ніж системи зворотного осмосу. Тому їх зручно встановлювати навіть в обмеженому просторі. Також вони відрізняються здатністю до самостійного відновлення своїх властивостей — регенерації. Це відбувається шляхом промивання фільтра сольовим розчином. Термін експлуатації в автономному режимі без заміни розхідників складає до 1,5 років.
Як впливає жорстка вода на людину
Під час вживання води з високою концентрацією солі погіршується стан нирок, серця, печінки. Жорсткою водою неможливо якісно промити волосся. Вона викликає сухість та подразнення шкіри. Їжа та напої також мають неприємний смак та вигляд. Мутна плівка у чашці з чаєм або кавою, темний наліт на внутрішніх поверхнях — це ті ж самі солі.
Побутові прилади та посуд також зазнають негативних наслідків. Під впливом солей гірше виконують свої функції та швидше виходять з ладу. Накип та білі розводи — це лише перші ластівки, що свідчать про необхідність очищення. Зважаючи на це, жорстку воду потрібно пом’якшувати будь-яким з перелічених способів.