<
НОВИНИ ДНЯ: Температура вище за норму. Синоптики зробили загальний прогноз на перший місяць літа в Україні  У Міноборони пояснили недоліки застосунку "Резерв+" і дали відповідь на популярні запитання  Смачна страва з Полісся, якій вже понад 200 років: як приготувати бульбовники  Чи буде цього літа аномальна спека: прогноз синоптика  Судан в обмін на зброю може створити військово-морську базу РФ у Червоному морі  Не лише ТЦК: хто має право перевіряти військовий квиток  З сонця у дощ — в Укргідрометцентрі розповіли, де 30 травня буде 30 градусів попри грозувсі новини дня
Політика
Україна
20.01.2011 15:51 3049

Названа фамилия человека, которого ищут по делу Климентьева

 Работники правоохранительных органов разыскивают человека, который был рядом с журналистом харьковской газеты «Новый стиль» Василием Климентьев в день его исчезновения.


Об этом сегодня на пресс-конференции рассказал заместитель министра внутренних дел Василий Фаринник, сообщили ИМК в пресс-службе МВД.
По его словам, есть человек, «который сейчас находится «в бегах», по фамилии Козак», которого объявили в розыск, поскольку он является носителем важной информации в рамках этого дела.

Оценка материала:

3.43 / 7
Названа фамилия человека, которого ищут по делу Климентьева 3.43 5 7
Політика / Україна
20.01.2011 15:51 3049
Еще материалы раздела «Україна»